Плюс 20%. Пояснюємо, як і хто повинен платити ПДВ на фейсбук-рекламу

Рекламні послуги Meta, Google та інших цифрових гігантів подорожчають. Але купувати їх можуть не лише зареєстровані платники податку на додану вартість.

18.01.2022
Налоги


Moderna планирует выпустить комбинированную вакцину против COVID-19 и гриппа

Компания Moderna осенью 2023 хочет выпустить комбинированную вакцину, которая будет действовать против коронавируса, гриппа и RSV – вируса, вызывающего инфекции дыхательных путей.

18.01.2022
Медицина


Пластиковые пакеты: как изменятся цены с февраля и к каким запретам нужно готовиться с марта

Через несколько недель – с 1 февраля, - вступает в силу Постановление Кабмина о минимальных розничных ценах на пластиковые пакеты. Теперь большие пакеты будут стоить не менее 2 гривень.

18.01.2022
Общество


Водохреще 2022. Як підготуватися до свята, що потрібно і що не можна робити у цей день

Водохреще — завершальний свято в низці зимових святок. Його відзначають 19 січня, в день, коли, згідно з Писанням, був хрещений Ісус Христос.

18.01.2022
Праздники


Відзавтра черкаські школярі офіційно переходять на “дистанційку”

Починаючи з завтрашнього дня учні черкаських шкіл навчатимуться з дому. Таке рішення сьогодні ухвалили в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

17.01.2022
Образование


Військовий облік жінок: у Міноборони анонсували зміни

У Міністерстві оборони України заявляють, що робота над спрощенням порядку постановки жінок на військовий облік триває, і пообіцяли повідомити про майбутні зміни в цьому процесі.

17.01.2022
Армия


В Украине снова изменят ПДД и введут новые штрафы для водителей

Кабинет министров Украины намерен внедрить штрафы и обязать всех автовладельцев менять авторезину в соответствии с сезоном – уже готовятся соответствующие изменения в ПДД. По расчетам правительства, это поможет сократить количество ДТП в стране.

17.01.2022
Авто