Головні прикмети справжнього кохання

Головні прикмети справжнього кохання

Чоловіки не завжди демонструють свої почуття на пряму. Ми-то чекаємо від них квітів, подарунків, романтичних жестів, пісень під балконом. А вони доводять нам свою любов зовсім по-іншому.

1. Він розкривається перед вами. Розповідь про найпотаємніші думках і почуттях - непросте випробування для всіх людей, і особливо для чоловіків. Будьте впевнені, він не просто так став оголювати перед вами душу.

 

2. Він робить брудну роботу. Винос сміття або отдраіваніе раковини - не надто щось романтичне поведінку, однак це чоловічий спосіб показати свою турботу, допомагаючи і роблячи ваше життя легше.

 

3. Він просить вас про допомогу. Кожен раз, коли він просить вас допомогти йому вибрати подарунок для мами, він хоче почути вашу думку, тому що він поважає вас і ваш вибір. Чи це не ознака великої любові?

 

4. Він висловлює свої почуття на публіці. Якщо він так і норовить потримати вас за руку, обійняти, поцілувати - сприймайте ці дії як комплімент. Він щасливий і пишається тим, що ви - його жінка, а іноді ні краще способу висловити свої почуття, ніж міцніше притиснути улюблену до себе.

 

5. Він вибирає правильні подарунки. Якщо подарунки, отримані від нього, не являють собою нічого особливого - це не привід для хвилювання: більшість чоловіків абсолютно не вміють дарувати те, що дійсно потрібно. А ось якщо він із завидною постійністю вражає вас вмістом красивих коробок в подарунковій упаковці, то це - вірний знак його великої любові. Ваш чоловік не тільки вміє уважно слухати, а й готовий витратити досить багато часу на пошук правильного подарунка.

 

6. Він знайомить вас з сім'єю. Можете бути впевненою: як тільки чоловік знайомить свою дівчину з матір'ю, остання тут же починає натякати йому на те, що їй давно хочеться стати бабусею. Так що, вирішивши зібрати за одним столом двох улюблених жінок, чоловік відмінно розуміє, на що він іде. А вам варто зрозуміти, що він бачить майбутнє у ваших стосунках.

 

7. Він робить вас частиною свого кола. Ввести вас в своє коло - це не тільки шапочно перезнайомити з друзями. Якщо він дійсно будує плани на майбутнє, то буде планувати спільні походи в кіно, посиденьки в ресторанах, "спонтанні" вечірки або запрошувати вас на заходи, які у нього з друзями стали доброю традицією: відвідування спортбарів під час важливих матчів, спільні прогулянки в парках , похід в боулінг і т.д.

 

8. Він стає частиною вашого життя. Якщо він не проти приєднатися до вас під час нудних походів по магазинах або покірливо дивиться черговий слізний серіал по телевізору, знайте - він приготувався до тривалої облоги фортеці.

 

9. Він іде на компроміс. Все просто: якщо він любить вас, то хоче зробити вас щасливою. Це не означає, що він завжди буде дозволяти вам робити все що завгодно, але він готовий піти на що влаштовує обидві сторони компроміс - це точно. Неважливо, про що зайшла мова - про місце проведення спільної відпустки або про те, кого піти закрити двері, - він продемонструє свою любов готовністю поступитися.

 

10. Він говорить про любов. Зрозуміло, чоловіче визнання в любові - подія настільки ж рідкісне, як і анекдотична зустріч з динозавром, так що, якщо його раптом "прорвало", слухайте, не пропускаючи жодного слова! Хто знає, коли його "накриє" наступного разу.

 

Фото: grimuar.ru